Logg på
 

Vi er godkjent av Statens vegvesen.

Våre mekanikere, Johnny, Morten, Peder og Tore er fagarbeidere, med fagbrev som motorsykkel-mekanikere. Dette gir alle våre kunder en trygg service, og en kvalitetssikret behandling av din motorsykkel.

Noe av det vi tilbyr:

  • Servicer
  • Takseringsarbeid
  • Reparasjoner
  • Modifikasjoner
  • Effektmålinger
  • Vinterlagring

Spørsmål?

Om du skulle lure på noe så skal du ikke nøle med å kontakte oss!

Kontakt oss!

BMW G 450 X - Enduro PDF Skriv ut E-post

g450xDen nye BMW G 450 X er en enestående motorsykkel som gir begrepet enduro en helt ny mening. Motorsykkelen er utviklet helt fra grunnen av, fra den nykonstruerte 1-sylindermotoren til den revolusjonerende svingarmskonstruksjonen. Foran har G 450 X en Marzocchi opp-/nedgaffel med 300 mm fjærvandring som kan justeres helt, og som takler det mest ulendte terrenget. Bak sitter det et monoshock fjæringssystem fra Öhlins, som også kan justeres fullt ut, helt opp til 320 mm fjærvandring. Alt dette er konstruert med ett mål for øyet, nemlig en framkommelighet som overgår alt man tidligere har kunnet forestille seg. BMW G 450 X er en motorsykkel som ikke lar seg stoppe!

 

Pris kr 100.800,-


 

BMW Nedlastinger

Tilbehør

Utstyr

Modellutvalg

Mesterbrev

mesterbrev-ren-logo-litenMc-Huset Nydal AS

Gratulerer BMW mekaniker Peder Christian Marstad så mye med Mesterbrevet.

Schuberth SCR.

     src-system

Schuberth sitt første fullt integrerte kommunikasjonssystem Schuberth Rider Communication System. Dette systemet leveres ferdig integrert i nakkepolstring, og leveres foreløpig til Schuberth C3, C3 Lady og C2.Pris kr 2995,- Er på lager.
Les mer...

Lengst erfaring!

MC Huset Nydal AS er den aktøren i Norge med lengst erfaring i MC bransjen.Klikk på linken under om du vil lese mer om oss og finne ut hvem vi er.

Webarbeid!

Vi jobber på spreng med å utvikle de nye sidene våre. Vår målsetning med denne "oppussingen" er å få utviklet en side vi lett kan oppdatere selv, og dermed holde liv i slik at vi kan tilfredsstille våre kunders behov.

Status

Vi har 9 gjester her nå
rss Section 508 css valid xhtml valid