Logg på
 

Vi er godkjent av Statens vegvesen.

Våre mekanikere, Johnny, Morten, Peder og Tore er fagarbeidere, med fagbrev som motorsykkel-mekanikere. Dette gir alle våre kunder en trygg service, og en kvalitetssikret behandling av din motorsykkel.

Noe av det vi tilbyr:

  • Servicer
  • Takseringsarbeid
  • Reparasjoner
  • Modifikasjoner
  • Effektmålinger
  • Vinterlagring

Spørsmål?

Om du skulle lure på noe så skal du ikke nøle med å kontakte oss!

Kontakt oss!

BMW R 1200 GS ADVENTURE - Ustoppelig PDF Skriv ut E-post
color_r1200gsa_shineyellow_preview En ting er sikkert – du kan alltid stole på motoren i BMW R 1200 GS Adventure. De nye DOHC-topplokkene betyr både at motoreffekten i boksermotoren på 1170 cm3 er økt til 110 hk (81 kW), og at dreiemomentet er imponerende høyt. Du har nemlig hele 120 Nm ved 6000 o/min. til disposisjon. Det resulterer i bedre seigdragningsevne og gjør motoren mer elastisk spesielt i det nedre turtallsområdet, noe som er en stor fordel særlig på dårlige veier. De korte girbevegelsene gir rask og presis giring. Med 33 liters tankvolum er BMW R 1200 GS Adventure klar for lange etapper, fordi du kan kjøre inntil 70 mil uten å fylle tanken.

 

Pris fra kr 232.800,-

Katalog (PDF)

 

 


 

BMW Nedlastinger

Tilbehør

Utstyr

Modellutvalg

Mesterbrev

mesterbrev-ren-logo-litenMc-Huset Nydal AS

Gratulerer BMW mekaniker Peder Christian Marstad så mye med Mesterbrevet.

Schuberth SCR.

     src-system

Schuberth sitt første fullt integrerte kommunikasjonssystem Schuberth Rider Communication System. Dette systemet leveres ferdig integrert i nakkepolstring, og leveres foreløpig til Schuberth C3, C3 Lady og C2.Pris kr 2995,- Er på lager.
Les mer...

Lengst erfaring!

MC Huset Nydal AS er den aktøren i Norge med lengst erfaring i MC bransjen.Klikk på linken under om du vil lese mer om oss og finne ut hvem vi er.

Webarbeid!

Vi jobber på spreng med å utvikle de nye sidene våre. Vår målsetning med denne "oppussingen" er å få utviklet en side vi lett kan oppdatere selv, og dermed holde liv i slik at vi kan tilfredsstille våre kunders behov.

Status

Vi har 9 gjester her nå
rss Section 508 css valid xhtml valid